Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Gościeszynie

BRAWO NASI SPORTOWCY!!!

28-07-2014

W dniach od 21 do 28 lipca br. w Siemianowicach Śląskich odbyły się turnieje finałowe Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich Dolny Śląsk 2014 w hokeju na trawie dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 11 zawodników ( 8 chłopców i 5 dziewcząt), którzy grali w barwach LKS Rogowo. Obie drużyny spisały się świetnie i wróciły z olimpiady z medalami. Dziewczęta wywalczyły złoty medal OOM i tytuł Mistrzyń Polski Juniorek Młodszych ( Natalia Chmielewska, Weronika Sparniak i Agata Matelska). Natomiast chłopcy zdobyli brązowy medal OOM i tytuł II Wicemistrza Polski Juniorów Młodszych ( Dawid Grajkowski, Patryk Nyka, Tomasz Bembenek, Eryk Bembenek, Tomasz Ręklewski, Mateusz Kusz, Wojciech Kasprzyk i Mateusz Mądry). Trenerem drużyny dziewcząt jest p. Alicja Koperska, natomiast drużyny chłopców nauczyciel w-f naszej szkoły p. Bogusław Kozłowski. Złoci medaliści wrócili z Siemianowic Śląskich w znakomitych nastrojach o 300 w nocy, dziewczęta wielką limuzyną ( jak przystało na ZŁOTKA), chłopcy autokarem, a na rogowskim rynku zebrali się rodzice i kibice, którzy zgotowali swoim pociechom piękne powitanie.

Anna Simińska

10534754_786286704735644_840047569518255086_n