Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Gościeszynie

SUKCESY NASZYCH SPORTOWCÓW

10-03-2015

 Hokej na trawie

Zawodnicy z Gościeszyna w Kadrze Polski U-16!

W dniach od 12-14. 12.2014r. oraz 16-21.02.2015r w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu odbyły się zgrupowania Reprezentacji Polski U-16 w hokeju na trawie. Powołanie na akcje otrzymali zawodnicy z Gościeszyna: Tomasz Bembenek, Dawid Grajkowski, Wojciech Kasprzyk, Patryk Nyka, Mateusz Kusz oraz Natalia Chmielewska.

Podczas zgrupowania nasi uczniowie korzystali z wszystkich dostępnych obiektów: siłownia, hala sportowa, spinning, fitness, basen i odnowa biologiczna (masaże, bicze wodne, jacuzzi), a także biegali w terenie. Trenerem kadry jest p. Mateusz Grochal z Poznania, a trenerem współpracującym p. Bogusław Kozłowski – n-l wychowania fizycznego w ZPS w Gościeszynie.

WP_20141214_007

Nagroda Marszałka

Uczennice: Natalia Chmielewska, Weronika Sparniak i Agata Matelska otrzymały Nagrodę Marszałka Woj. Kuj-Pom za zdobycie wraz z LKS Rogowo Złotego Medalu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich – Dolny Śląsk 2014

V__8D72

Tenis stołowy

Szkoła Podstawowa

Ilona Klinger kl V

Patrycja Gapińska kl V III miejsce w powiecie

Marcin Klinger kl III

Patryk Średziński klVI II miejsce w powiecie

Gimnazjum

Natalia Klinger kl IIg

Weronika Sparniak kl Ig II miejsce w powiecie

Wojciech Kasprzyk kl IIIg

Kamil Słodkiewicz kl IIg I miejsce w powiecie, VII w województwie

Uczniowie z Gościeszyna na Halowych Mistrzostwach Europy

W dniach od 16-18.01.2015r w Toruniu odbyły się Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Równolegle odbywał się turniej Przyszli Mistrzowie Europy w którym wzięli udział również uczniowie naszej szkoły. Poza swoimi rozgrywkami uczniowie mogli obserwować zmagania Mistrzów Europy, a także spotkać się z reprezentacjami: Polski, Austrii, Portugali, Rosji, Turcji, Ukrainy, Białorusi, Szwajcarii.

Bogusław Kozłowski

WP_20150118_006