Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Gościeszynie

BEZPIECZNE FERIE-SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZAMI POLICJI

11-01-2019

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych w dniu 11.01.2019r. odbyło się w naszej szkole spotkanie profilaktyczno-edukacyjne dla społeczności szkolnej. Policjanci przypomnieli o rożnych zagrożeniach czyhających na dzieci w trakcie ferii zimowych. Szczególnie skupili się na omówieniu z uczniami zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegali przed ślizganiem się na skutych lodem jeziorach i stawach oraz ostrzegali przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ulic.

Funkcjonariusze udzielili wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu i jak zachowywać się na kuligu. Przeprowadzone spotkanie zakończono dyskusją z uczniami.

Wszystkim wychowankom życzymy aby ferie zimowe upłynęły wesoło, zdrowo i bezpiecznie.


Anna Berend