Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Gościeszynie

Dyskoteka andrzejkowa ósmoklasistów już za nami!

28-11-2019

Wczoraj, tj. 28. 11. 2019 r. zorganizowana została dyskoteka andrzejkowa dla klasy VIII a oraz VIII b. Uczniowie bawili się od godziny 16.00 do 19.00 pod okiem wychowawców: p. M. Szymańskiej oraz p. K. Stefaniak.

Ósmoklasiści tańczyli przez 3 godziny w rytmie najnowszych hitów. O oprawę muzyczną zadbali chłopcy, którzy przygotowali na tę okazję wiele rytmicznych przebojów oraz kilka nostalgicznych kawałków, przy których można było się zrelaksować i nieco odpocząć po szaleńczych pląsach na parkiecie. Profesjonalny sprzęt muzyczny obsługiwał Wiktor ,,Melon” Zacharzewski z klasy VIII a.

Dodatkowych wrażeń dostarczały efekty świetlne osiągnięte dzięki projektorom i lampom ledowym przyniesionym przez Elizę Radke oraz Julię Karcz z VIII b. Dzięki różnokolorowemu światłu można było się poczuć jak w prawdziwym klubie muzycznym.

O 17.00 zorganizowano kilka zabaw i wróżb andrzejkowych, które przygotowane zostały przez Martynę Krzyżan oraz Julkę Karcz z klasy VIII b. Dzięki nim można było poznać imiona przyszłych partnerów oraz nazwy zawodów, które będzie się wykonywać w przyszłości. Wszystkim uczestnikom zabawy się bardzo podobały i sprawiły wiele radości.

Dla wszystkich ósmoklasistów przygotowany został stół z przekąskami i słodyczami. Nie mogło zabraknąć na nim ciast, rogalików, chipsów, paluszków i słodkich napojów. W przerwach między utworami można było się posilić, napić i trochę odpocząć.

Kiedy zabawa dobiegła końca sala taneczna oraz hol nowej szkoły zostały posprzątane przez ósmoklasistów. Po zadowolonych i uśmiechniętych twarzach można było się domyślić, że dyskoteka się udała. Marta Kawka z zachwytem stwierdziła ,,Było super! Chcielibyśmy to jeszcze powtórzyć.”

Na szczęście dziś ciąg dalszy andrzejkowej zabawy, bo Samorząd Uczniowski organizuje dyskotekę dla wszystkich klas. Pozostaje, więc życzyć wszystkich udanej zabawy!

Katarzyna Stefaniak