Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Gościeszynie

Sport- SP Gościeszyn

30-11-2019

Dnia 30 listopada UKS Gladiatorzy Gościeszyn zorganizował II Mikołajkowy Turniej Hokeja Halowego dla skrzatów i żaków!
Z zaproszenia skorzystały drużyny: KS Stella Gniezno, KS Pomorzanin Toruń, UKS Swarek Swarzędz, LKS Rogowo i gospodarze UKS Gladiatorzy Gościeszyn – w sumie 80 zawodników/zawodniczek.
Rozegrano w 16 meczów, a organizatorzy nie prowadzili klasyfikacji – na tablicy wyników w każdym meczu widniał rezultat 0:0.
Na drużyny i ich opiekunów, kibiców czekały ciasta, słodycze przygotowane przez rodziców i ufundowane przez Firmę MAKO z Rogowa. Na zawodników czekał również obiad.
Uroczystego zakończenia Turnieju dokonał trener Boguś Kozłowski, a medale i czapki Mikołaja wręczali Wszystkim uczestnikom Wójt Gminy Rogowo – Pan Tomasz Michalczak, Przewodniczący Rady Gminy Rogowo – Pan Dariusz Kośmider i Prezes UKS Gladiatorzy Gościeszyn – Pani Justyna Nizioł-Zacharzewska.
Najlepsi zawodnicy z każdej drużyny otrzymali upominki ufundowane przez Firmę ERIMA. Zmęczeni lecz uśmiechnięci zakończyliśmy tegoroczny Turniej wspólnym zdjęciem w czapkach Mikołaja.
Dziękujemy: Firmie MAKO, Firmie ERIMA, władzom samorządowym Gminy Rogowo, Zarządowi i rodzicom z UKS Gladiatorzy Gościeszyn, przybyłym drużynom wraz z opiekunami, kibicom wszystkich zespołów.
Do zobaczenia za rok 🎄⛄🎁🎅
Fot. Alicja Łopińska

Bogusław Kozłowski