ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH

 Dowozy:

6:30 – Grabowo

6:35 –  Jastrzębowo II

6:43 – Kozłowo

6:48 – Jastrzębowo1

6:51 – Smolary I

6:53 – Smolary II

6:56 – Gołabki I

6:59 – Gołabki II

7:04 – Ochodza

7:11 – Gościeszynek

Gościeszyn

7:25 – Budzisław Świetlica

7:30 – Zalesie

7:37 – Ryszewo

7:40 – Ryszewo

7:44 – Gołąbki Nadl.

7:47 – Cegielnia Duża

7:50 – Cegielnia Duża

7:53 – Cegielnia Mała

Gościeszyn

Odwozy:

Autobus 1:

13:30 – Gościeszyn – Gościeszynek – Ochodza – Gołąbki – Smolary – Jastrzębowo – Kozłowo – Jastębowo II- Grabowo

15:15 – Gościeszyn – Gościeszynek – Ochodza – Gołąbki – Smolary – Jastrzębowo – Kozłowo – Jastrzębowo II – Grabowo

Autobus 2:

13:30– Gościeszyn – Cegielnia Duża – GołabkiNadl.- Ryszewo II- Ryszewo- Cegielnia Mała – Budzisław – Zalesie

15:15 Gościeszyn – Cegielnia Duża – Gołąbki Nadl. – Ryszewo II – Ryszewo – Cegielnia Mała – Budzisław – Zalesie – Złotniki