Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Gościeszynie

ŻUŻLOWIEC – ADRIAN GAŁA, GOŚCIEM NASZEJ SZKOŁY

07-03-2022

7 marca 2022 roku odwiedził Naszą Szkołę Ambasador Gminy Rogowo – żużlowiec Adrian Gała.
Spotkanie ze społecznością szkolną przebiegało w bardzo miłej atmosferze, prowadził je Pan Grzegorz Buczkowski (konferansjer sportowy). Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań, a Adrian poza odpowiedziami dzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi podejścia do sportu, pracy nad samym sobą itp. Każdy z uczestników mógł dotknąć a nawet usiąść na motocyklu żużlowym, zobaczyć kask, a także kevlar (kombinezon) żużlowca.
Na koniec spotkania poza pamiątkowymi zdjęciami Adriana, bohater spotkania składał na nich swoje autografy.
Każda klasa uwieczniła to spotkanie fotografią z Naszym gościem.