Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Gościeszynie

KIERMASZ WIELKANOCNY

02-04-2023

W niedzielę 2 kwietnia 2023 odbył się na Sali Gimnastycznej KIERMASZ WIELKANOCNY zorganizowany przez Radę Rodziców. Po godzinie 12:00 Przewodnicząca Rady Ewelina Kawka otworzyła nasz Kiermasz, przywitała gości i zaprosiła na bogaty program artystyczny:

->„Wesołe zajączki” i „Wielkanocne zajączki” nasze dwie najmłodsze grupy od 3 do 6 lat pokazały swoje świetne talenty taneczno- aktorskie.

->W pięknych wokalach muzycznych mogliśmy posłuchać Lidię Sadowską, Karolinę Byczyńską, Natalię Stołowską, Jana Kasprzaka oraz Panią Sylwie Malikowską

-> Taniec Hiszpański wykonała klasa 4

-> Klasa 2 wykonała inscenizację wiersza „Na straganie” J. Brzechwy

-> Gościnnie zatańczył u nas Zespół Pieśni i Tańca „Strzecha” Trzemeszno

-> Szkolne Kółko Teatralne wystawiło scenkę „Zamieszanie w kurniku”

->Nasza najstarsza klasa 8 przedstawiła nam „Dzień z życia ucznia”

-> Dwóch naszych wspaniałych uczniów umiliło nam czas przy muzyce – Grające Brzdące

-> Na końcu chętne grupy wzięły udział w kole fortuny z wesołymi zadaniami.

W ramach kiermaszu można było zakupić ozdoby wykonane przez uczniów naszej szkoły, skosztować domowych wypieków i żurku, wziąć udział w loterii fantowej oraz pomalować sobie buzie czy zapleść kolorowe warkoczyki.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i spędzenie z nami czasu na kiermaszu. Wszystkim rodzicom za zaangażowanie się w wydarzenie, Firmie MPArko Animacje Plenerowe za poświęcenie nam swojego czasu, Gminie Trzemeszno za fanty do naszej loterii oraz KFC Gniezno, OW „Jutrzenka” za upominki do naszego Koła Fortuny a także Hali OSiR z Trzemeszna za pomoc w zabezpieczeniu naszego parkietu.

Już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia Rada Rodziców

https://photos.app.goo.gl/tu5T53qDKWyucG9v8