Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Gościeszynie

“SZCZĘŚLIWEJ DROGI JUŻ CZAS” – POŻEGNANIE KLASY 8

22-06-2023

W czwartek (22 czerwca br.) pożegnano uczniów klasy ósmej. Specjalnie na tę okazję przygotowane zostało przedstawienie komediowe, w którym brali udział siódmoklasiści pod opieką p. Marii Rubaj.

Uczniowie klasy siódmej wcielili się w role reporterów telewizji ,,Gościeszyn Country”. Głównym prezenterem był Kamil Kozdroń, który poprowadził serwis informacyjny poświęcony tegorocznym absolwentom. Do studia telewizyjnego zaproszono ekspertów: Jakuba Lacha oraz Ryszarda Siadaka, których wyreżyserowany spór rozbawił zebraną w sali widownię. W rolę pogodynki wcieliła się Karolina Byczyńska, a reporterami terenowymi byli Martyna Siadak, Piotr Kasprzak i Dominika Molińska. To właśnie oni przeprowadzili ankietę na temat ósmoklasistów. Na zadawane przez nich pytania padały komiczne odpowiedzi, co sprawiło, że całe przedstawienie spotkało się z entuzjazmem widowni i zostało nagrodzone gromkimi brawami.

O oprawę muzyczną zadbał p. Mateusz Zawadzki, który wraz ze szkolnym chórem przygotował kilka wakacyjnych piosenek. Głównym punktem programu był występ p. Sylwii Malikowskiej, która zaśpiewała utwór dla swoich wychowanków. Na uwagę zasługuje również przepiękna scenografia stworzona przez p. Annę Simińską i p. Emilię Ratajczak. Na zakończenie wręczony został tort ufundowany przez rodziców siódmoklasistów.

Tego dnia pożegnaliśmy też Panią Beatkę Jodełko, która zakończyła pracę w naszej placówce.

Pan dyrektor wręczając kwiaty w imieniu swoim i nauczycieli podziękował za wieloletni wkład pracy Pani Beaty i złożył życzenia. Będziemy tęsknić i zawsze miło wspominać tak szlachetnego nauczyciela, licząc na częste odwiedziny.

Katarzyna Stefaniak