Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Gościeszynie

EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

22-05-2026

W piątek 22 maja uczniowie, którzy ukończyli 10 lat podeszli do egzaminu na kartę rowerową. Części teoretycznej i praktycznej egzaminu towarzyszyli policjanci z Komisariatu Policji w Janowcu Wielkopolskim, którym dziękujemy za udział w przeprowadzeniu egzaminu. Cała ekipa w Dniu Dziecka otrzyma swoje pierwsze Prawo Jazdy.

Do egzaminu przygotowali uczniów: Anna Berend i Bogusław Kozłowski. Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi!