INTEGRACJA I WSPÓŁPRACA W GRUPIE
26-05-2026
Dzisiaj uczniowie klas 7-8 uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez psychologa oraz pedagoga szkolnego, których tematem była integracja i współpraca w grupie.
Podczas spotkania nie zabrakło aktywności, wspólnych działań oraz dobrej zabawy, które pozwoliły rozwijać umiejętność komunikacji, budowania relacji i pracy zespołowej. Uczniowie chętnie angażowali się w przygotowane zadania i ćwiczenia.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zakup gry, którą mogliśmy wykorzystać podczas dzisiejszych zajęć. Dzięki temu spotkanie było jeszcze bardziej atrakcyjne i angażujące dla uczniów.












Jowita Wendland