Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Gościeszynie

INTEGRACJA I WSPÓŁPRACA W GRUPIE

26-05-2026

Dzisiaj uczniowie klas 7-8 uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez psychologa oraz pedagoga szkolnego, których tematem była integracja i współpraca w grupie.

Podczas spotkania nie zabrakło aktywności, wspólnych działań oraz dobrej zabawy, które pozwoliły rozwijać umiejętność komunikacji, budowania relacji i pracy zespołowej. Uczniowie chętnie angażowali się w przygotowane zadania i ćwiczenia.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zakup gry, którą mogliśmy wykorzystać podczas dzisiejszych zajęć. Dzięki temu spotkanie było jeszcze bardziej atrakcyjne i angażujące dla uczniów.

Jowita Wendland