NA WIOSENNEJ ŁĄCE – PRZEDSTAWIENIE O OCHRONIE PRZYRODY
08-05-2026
W piątek uczniowie klasy II ponownie gościli swoich młodszych kolegów i koleżanki z przedszkola. Tym razem gościli ich na wiosennej ekologicznej łące i wystawili przedstawienie o ochronie przyrody.








Jowita Wendland