Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Gościeszynie

NA WIOSENNEJ ŁĄCE – PRZEDSTAWIENIE O OCHRONIE PRZYRODY

08-05-2026

W piątek uczniowie klasy II ponownie gościli swoich młodszych kolegów i koleżanki z przedszkola. Tym razem gościli ich na wiosennej ekologicznej łące i wystawili przedstawienie o ochronie przyrody.

Jowita Wendland