Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Gościeszynie

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

15-05-2026

W drugim tygodniu maja został przeprowadzony szkolny konkurs ortograficzny. Udział w nim wzięli uczniowie klas IV-VIII, którzy zmierzyli się z trudnym dyktandem ortograficznym. W każdej z klas wyłoniono mistrzów ortografii – oto nagrodzeni laureaci:
kl. 4
I miejsce: Adam Koszutowski
II miejsce: Piotr Pakulski
III miejsce: Wiktoria Banasik

kl. 5
I miejsce: Oskar Niecikowski
II miejsce: Alicja Jankowska
III miejsce ex aequo: Błażej Jakubik, Antoni Michalak

kl. 6
I miejsce: Aleksandra Grajkowska
II miejsce: Maja Banasik
III miejsce: Jakub Koszutowski

kl. 7
I miejsce: Maja Pomorska
II miejsce: Róża Stupczyńska
III miejsce: Szymon Jankowski

kl. 8
I miejsce: Daria Jankowska
II miejsce: Anna Zgud
III miejsce: Klaudia Maćkowiak

Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców.
Gratulujemy zwycięzcom!!!


Katarzyna Stefaniak