Z WIZYTĄ W STOLICY
08-05-2026
8 maja uczniowie klas 4-6 wraz z opiekunami wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Zwiedziliśmy Zamek Królewski, który zachwycił nas swoimi wnętrzami i historią oraz Centrum Nauki Kopernik. Tu interaktywne wystawy były dla nas okazją do zabawy i eksperymentowania. Taka wizyta to niezapomniane dla nas przeżycie.
Były też pamiątki, zdjęcia i dużo radości. Czas spędzony w Warszawie z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci.












































Małgorzata Krawczyk