Koło polonistyczne
Prowadzę zajęcia dodatkowe z języka polskiego. Odbywają się one w każdy wtorek podczas 7 godziny lekcyjnej i są adresowane dla uczniów klasy 5 oraz w środy (7 godzina lekcyjna) dla uczniów kl. 6. Podczas tych zajęć powtarzane są zagadnienia określone podstawą programową, doskonalone są techniki czytania ze zrozumieniem, analizy i interpretacji tekstów literackich oraz uczniowie są przygotowywani do sprawdzianów, testów, egzaminów i konkursów. W trakcie spotkań wykorzystywane są różnorodne techniki i metody pracy- przede wszystkim metody aktywizujące i interaktywne.
Dodatkowo razem z p. Mateuszem Zawadzkim prowadzę zajęcia koła teatralnego w wymiarze 1 godz. w tygodniu: w czwartki podczas 6 godz. lekcyjnej. W tym semestrze planujemy wystawić spektakl podczas bożonarodzeniowego kiermaszu.
Katarzyna Stefaniak