Konkursy wiedzy

Konkursy językowe

W maju br. odbył się konkurs wiedzy o Londynie. Konkurs adresowany był do uczniów klas 4 -8 i 3 gimnazjum. Uczniowie zmagali się z pytaniami w formie testu. W konkursie wzięło udział 13 uczniów, najwięcej punktów zdobyły: Angelika Kretek, Monika Danielska oraz Magdalena Stachowiak i one otrzymały nagrody rzeczowe.

W bieżącym roku szkolnym uczniowie brali udział również w innych konkursach językowych.

W marcu odbył się konkurs plastyczny „Londyn w moich oczach” dla klas 1-4 Sp.

Osiem osób brało udział w konkursie języka angielskiego „ALBUS 2019”, w którym Natalia Stołowska otrzymała dyplom uznania.

Natalia Stołowska wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Gąsawie i zdobyła V miejsce.

Gratulujemy serdecznie i zachęcamy do udziału w konkursach.


Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

Szymon Wachowski dnia 14.02.2019r. brał udział w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim, organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie. Pierwszym etapem konkursu było przygotowanie prezentacji multimedialnej związanej z tematyką powstania. W drugim etapie zmagań, uczniowie rozwiązywali test dotyczący Powstania Wielkopolskiego. Konkurs był rozgrywany w dwóch grupach wiekowych, dla uczniów klas IV- VI oraz klas VII- VIII i III gimnazjum. W swojej grupie wiekowej Szymon Wachowski zajął drugą lokatę. Gratulujemy!

Turniej Mitologiczny

28.03.2019r. w Zespole Szkół w Lubostroniu odbył się VI międzyszkolny turniej mitologiczny pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Do konkursu przystąpili uczniowie klas IV-VIII. Szkołę podstawową w Gościeszynie reprezentowali: Natalia Stołowska, Marta Dolska, Wiktoria Ślęczkowska i Szymon Gruszczyński. 26 uczniów rywalizowało w teście i quizie poświęconym tematyce mitologii greckiej. Zaszczytne drugie miejsce wywalczył uczeń klasy V- Szymon Gruszczyński. Gratulujemy!

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej